.nocleg

Informacje ogólne

Dla przyjezdnych (zawodnicy, opiekunowie, trenerzy) został zorganizowany nocleg z dnia 1 na 2 grudnia w poznańskim hotelu Polonez. Aby skorzystać z oferty noclegowej należy:
– Wypełniając formularz rejestracyjny, wyrazić chęć noclegu, podając w odpowiednim polu listę osób, które skorzystają z noclegu.
– W formularzu rejestracyjnym, podać dane do wystawienia faktury VAT (pełna nazwa instytucji, na którą ma być wystawiona faktura, dokładny adres z kodem oraz numer NIP).
– Do 13.XI.2006 (poniedziałek), dokonać wpłaty lub przelewu odpowiedniej kwoty na konto podane poniżej. Uwaga! Jeżeli pieniądze nie zostaną wpłacone/przelane w podanym terminie, rezerwacja zostanie anulowana.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie jesteście zainteresowani naszą ofertą lub nie będziecie w stanie podjąć decyzji w w/w terminie, będziecie musieli zorganizować sobie nocleg samemu. Szczegółowa informacja o bazie noclegowej w Poznaniu znajduje się na stronie Interaktywny Poznań.

Konto

Biuro Podróży ZIMNY — Krzysztof Zimny
60-813 Poznań, ul. Zwierzyniecka 10
Bank Zachodni WBK SA, 4 Oddział Poznań
96 10901476 0000000047007868
Tytułem: "Nocleg MWPZ: Jan Kowalski, Adam Kowalski, Maria Kowalska" (prosimy użyć nazwisk takich jak w formularzu rejestracyjnym).

Hotel

Zakwaterowanie odbywa się w hotelu Polonez /***/.
Adres: Poznań, ul. Al. Niepodległości 36.

Cennik:

  • pokój 1 osobowy - cena 92 zł
  • pokój 2 osobowy - cena 144 zł
  • pokój 2 osobowy z dostawką - cena 207 zł
Wyżej wymienione ceny zawierają VAT i śniadanie /pakiet śniadań/
  • pakiet śniadań: każdy uczestnik otrzymuje przy opuszczeniu hotelu,
  • pakiet zawiera: 2 bułki z obkładem, owoc i soczek w kartoniku.